Mesaj gönder
Wuxi Laiyuan Special Steel Co., Ltd.
E-posta sales03@laiyuan-steels.com Tel: +86 18762819931
Evde
Evde
>
Vakalar
>
Wuxi Laiyuan Special Steel Co., Ltd. latest company case about İnşaatta Paslanmaz Çelik: Beş Ünlü Bina
Etkinlikler
MESAJ BIRAKIN

İnşaatta Paslanmaz Çelik: Beş Ünlü Bina

2021-09-07

latest company case about İnşaatta Paslanmaz Çelik: Beş Ünlü Bina

Paslanmaz çelik birçok özelliğinden dolayı inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır.BS Paslanmaz blogunun bu sayısında, tüm dünyada paslanmaz çelik kullanan, dünyanın dört bir yanından beş ünlü binaya bir göz atıyoruz.

1. Alberta Sanat Galerisi, Edmonton, Kanada.Kanada'nın en büyük kamu sanat galerilerinden biri olan bu güzel bina, 6.000'den fazla sanat eserine ev sahipliği yapmaktadır.Bina, paslanmaz çelikten yapılmış büyük ölçekli bir şeritle sarılarak benzersiz, unutulmaz bir estetik yaratıyor.

2. İngiltere, Gateshead'deki Adaçayı.Rock konserlerinden siyasi konferanslara kadar her şey için kullanılan çok amaçlı bir alan olan Sage, 2004'te açıldı ve hemen ikonik bir dönüm noktası haline geldi.Paslanmaz çelik ve cam kullanılarak inşa edilen binanın olağandışı şekli, ona "Armadillo" lakabının verilmesine neden oldu.

Sage Gateshead

3. Los Angeles, ABD'deki Walt Disney Konser Salonu.Bu bina Los Angeles Filarmoni Orkestrası'na ev sahipliği yapar ve çok çeşitli müzik etkinliklerine ev sahipliği yapar.Binanın dış kaplaması olarak kullanılan paslanmaz çeliğe mat bir görünüm verilerek dikkat çekici bir görsel efekt elde edilmiştir.

4. New York, ABD'deki Chrysler Binası.Empire State Binası inşa edilene kadar, Chrysler Binası neredeyse 319 m ile dünyanın en yüksek binasıydı: bugüne kadar Chrysler Binası, çelik çerçeveli dünyanın en yüksek tuğla binası olmaya devam ediyor.Paslanmaz çelik, dekoratif amaçlı olarak da kullanılır, hem kaplama hem de süs sağlar.

5. Brüksel, Belçika'daki Atomium.Aslen 1958 Brüksel Dünya Fuarı için inşa edilen, hemen tanınan Atomium şimdi bir müzeye ev sahipliği yapıyor.100 metreden biraz daha yüksek olan bina, paslanmaz çelikle kaplanmış ve borularla birbirine bağlanmış dokuz küreden oluşuyor: bu elemanlar birlikte bir demir kristal hücre şeklini oluşturuyor.

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

+86 18762819931
G16, 66 Chunhui Middle Road, Xishan Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Wuxi şehri, Çin
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin